Привет, друг!!!

 • Если что-то не получается
 • Алексей (Skype)
 • katafalk555
 • Помощь по форуму
 • 473868046 Женя
 • Общие вопросы
 • Татьяна (QIP)
 • User ID: tarantinka3
загрузка...

Золушка / Попелюшка / Cinderella (1950) DVDRip | UKR

МультфильмыСкачать: Золушка / Попелюшка / Cinderella (1950) DVDRip | UKR

Проверен
Рейтинг0
              
Обложка
Описание
Информация о фильме
Название: Золушка / Попелюшка
Оригинальное название: Cinderella
Жанр: анимация, фэнтези, сказка, семейный, мелодрама, мьюзикл
Страна: США, Walt Disney Productions
Год выпуска: 1950
Режиссер: Клайд Джеронімі, Вілфред Джексон, Гемільтон Ласк
В ролях: Ілен Вудс, Гелен Стенлі, Еліонор Одлі, Луїс Ван Рутен, Верна Фелтон, Дон Барклай

О фильме: Попелюшка - бідна сирітка, яку змушують важко працювати з ранку до ночі зла мачуха і її дві розпещені доньки. Вона так прагне потрапити на королівський бал. На допомогу бідолазі приходить Добра фея! Силою чарівництва вона наділяє Попелюшку розкішною каретою, чудесним платтям і незвичайними кришталевими черевичками. Але ніщо не вічне на Землі, і це чарівництво буде діяти лише до опівночі...

Додаткова інформація та цікаві факти
Один із кращих мультфільмів Діснея, знятий за мотивами чарівної казки Шарля Перро, написаної близько трьохсот років тому. Студія Діснея витратила на виробництво фільму 2,5 мільйони доларів і шість років роботи, з 1944 по 1950 рік. Багато сил пішло на експерименти з новою технікою мультиплікації, створення образів з об'ємними формами й пошук нових виразних засобів. Музичний супровід до фільму "Попелюшка" складається з 6 пісень, кожна з яких органічно пов'язана із сюжетом і підкреслює найбільш важливі моменти. Фільм озвучували дев'ять акторів і акторок, а крім них над картиною працювали більш шістидесяти людей. Серед них художники- мультиплікатори, просто художники, письменники, композитори й багато інших фахівців. І всіма ними керував сам Волт Дісней. Після прем'єри, що відбувся в 1950 році, фільм допрацьовувався й знову випускався на екрани кожні сім- вісім років. Він дубльований на десятки мов, і дивляться його на всіх континентах.

Виробництво

"Попелюшка" була першим мультфільмом, випущеним після Другої світової війни (Останнім був "Бембі", 1942). Друга світова війна, і як наслідок, зниження прокату, змусили Діснея випустити чергу недорогих мультфільмів, документальних, навчальних і реклами упродовж 1940-х років. Випущена на стику початкових робіт Діснея 1930 рр. і більш класичних форм малюнка в 1940 рр., "Попелюшка" була прийнята критиками менш захоплено.

Мультфільм одержав приз "Золотий ведмідь" на Берлінському кінофестивалі в 1951 році. Волт Дісней за мульфільм одержав спеціальну премію на Канському кінофестивалі в 1950 році.

Цікаві факти

Коротку версію мультфільму створив сам Волт Дісней ще в 1922 р.

Ключ до успіху Попелюшки повинен був лежати в комбінації знаменитої, вишліфованої часом історії, з дотепністю й веселістю, які освіжили б казку й адаптували її до сучасної авдиторії.
Сьогодні важко в це повірити, але Попелюшка була для Диснея великим ризиком - якби він зазнав невдачі з мультфільмом, студія, імовірно, припинила б фінансування повнометражних фільмів. Але мультфільм мав успіх і вже при першому прокаті зібрав $4 000 000, чим підняв фінансове становище студії до найвищого рівня з 1938 р.

Волт Дісней знизив ризик у роботі над Попелюшкою до мінімуму. Двозначностям у стрічці місця не повинно бути, жодного "неправильного повороту", який міг би понизити прибуток від фільму. Чим починати нескінченні (і дорогі) експерименти над структурою історії й природніми рухами героїв, Дісней вирішив використовувати живих акторів для створення більшості сцен. Зняті плівки були максимально вивчені, а основні рухи ретельно відстежені. Один з виняткових артистичних прийомів у Попелюшці - складне моделювання кольорів, відтворене Клодом Коаца й Мері Блаір. Для створення фонів були використані в значній мірі холодні кольори, і в контрасті з ними герої видавалися ще більш яскравими й живими. (Цей же прийом був використаний для створення мультфільму Покахонтас (1995) Майклом Гійамо)

Моделлю-Акторкою для Попелюшки й Гризі була одна й та сама дівчина - Елен Стенлі

Після того, як туфелька розбилася, Попелюшка запропонувала замінити її тією, яка була в неї у фартусі й надягла іншу туфельку на ту ж ногу, на яку збиралася надягти першу. Справа в тому, що в Середні віки, тобто в часи, коли з'явилася казка про Попелюшку, взуття не робили для лівої й правої ноги. По ступні, взуття почали робити лише приблизно в першій третині XIX століття

Коли Попелюшка співає "Sing, sweet nightengale", три мильні бульки формують вуха й голову Міккі Мауса.

Личная оценка: 10 из 10
Продолжительность: 01:15:09
Качество видео: DVDRip
Видео
Кодек: XviD
Размер кадра: 672x480
Битрейт: 1951 кб/с
Аудио №1
Язык: украинский
Перевод: многоголосый закадровый
Кодек: AC3 5.1
Битрейт: 384 кб/с
Аудио №2
Язык: английский
Перевод: оригинал
Кодек: AC3 5.1
Битрейт: 384 кб/с

Релиз группа:
http://img.pslan.com/uploads/8acda3c32bae9edd947df02a68bdf7a8.gif
Скриншоты[Скриншот №1] - Золушка / Попелюшка / Cinderella (1950) DVDRip | UKR  [Скриншот №2] - Золушка / Попелюшка / Cinderella (1950) DVDRip | UKR  [Скриншот №3] - Золушка / Попелюшка / Cinderella (1950) DVDRip | UKR
РаздающийПоследний раз был здесь 46d 02:35:27 назад
Размер1.45 GB (1,561,841,664 байт)
Добавлен2011-09-16 21:54:21
Скачан96 раз
BONUSDownload на 80% не учитывается!

Комментарии

 1. 1
  Не в сети agony - Анимация (2011-09-16 22:01:15) upload 578.84 GB, download 20.59 GB, 28.11
  Спляча красуня - http://pslan.com/details.php?returnto=%2Fmytorrents.php&id=180751

  Красуня і чудовисько - http://pslan.com/details.php?returnto=%2Fmytorrents.php&id=180738

  Бажаю всім приємного перегляду!
Всего 1 на 1 страницах по 10 на каждой странице.

vkontakte Last.fm Twitter Одноклассники P.S.Lan
reklama
Загрузка...