Привет, друг!!!

 • Если что-то не получается
 • Алексей (Skype)
 • katafalk555
 • Помощь по форуму
 • 473868046 Женя
 • Общие вопросы
 • Татьяна (QIP)
 • User ID: tarantinka3
загрузка...

Торрент был удален.

Торрент удален по причине «Претензия правообладателя.».

Комментарии

 1. 1
  Не в сети vovadrak - Super User (2012-04-02 21:57:39) upload 7.317 TB, download 302.22 GB, 24.79
  «Твой разум - место преступления.»
  http://imdb.snick.ru/ratefor/03/tt1375666.png http://www.kinopoisk.ru/rating/447301.gif
  Рейтинг PG-13 - Детям до 13 лет просмотр не желателен

  Актори та персонажі:
  - Леонардо Ді Капріо - Домінік Кобб, Викрадач. Людина, що спеціалізується на охороні підсвідомості, але здатний красти ідеї для своїх цілей.
  - Кен Ватанабе - Саїто. Бізнесмен, який запропонував Коббу угоду і допомагає його команді здійснити її. Спочатку відправляється з метою контролю за успіхом операції.
  - Джозеф Гордон-Левітт - Артур, Провідник. Відповідає за деталі операції.
  - Маріон Котійяр - Мол. Покійна дружина Кобба, яка переслідує його в світі снів.
  - Еллен Пейдж - Аріадна, Архітектор. Випускник архітектурного коледжу, займається побудовою світу сновидінь. Можливо, названа в честь героїні давньогрецького міфу Аріадни, яка допомогла Тесею покинути Лабіринт Мінотавра.
  - Том Харді - Імс, Імітатор. Професійний злодій, член команди Кобба, може створити образ будь-якої людини.
  - Кілліан Мерфі - Роберт Фішер, Об'єкт. Голава бізнес-імперії і останнє завдання Кобба.
  - Том Беренджер - Пітер Браунінг. Хрещений батько Фішера.
  - Діліп Рао - Юсуф, Хімік. Створює спеціальне снодійне, що допомагає членам команди потрапити у світ сновидінь.
  - Лукас Хаас - Неш. Колишній Архітектор Кобба.
  - Майкл Кейн - Майлс. Наставник Кобба, вчитель і його тесть. Також є професором в коледжі Аріадни. Доглядає за дітьми Кобба.
  - Піт Постлетуейт - Моріс Фішер. Вмираючий батько Фішера. Можливо, його ім'я є відсиланням до художника Моріса Ешера.
  - Талула Райлі - блондинка, образ який прийняв Імс.
  Актори Кен Ватанабе, Майкл Кейн і Кілліан Мерфі раніше грали у фільмах Нолана про Бетмена, Том Харді і Маріон Котійяр також пізніше знялися в третьому з них.
  Відкритий фінал:
  У фінальній сцені залишений елемент невизначеності в стилі «Що біжить по лезу»: екран затемнюється саме в той момент, коли дзига починає помітно вібрувати, можливо, готуючись припинити своє обертання. Багато що у фільмі показано очима Кобба. Глядач бачить, як по ходу розповіді зростає його залежність від дзиги, як він втрачає усвідомлення того, що в цьому світі реально, а що - ні. Особливість останньої сцени в тому, що Кобб більше не дивиться на дзигу.

  Нолан визнає, що велику роль відіграють у фільмі діти Кобба (кожного грають по два актори), точніше те, як він представляє їх собі, - за словами режисера, «це поєднання фантазії, спогадів і сновидінь» - проте відкидає поширене судження, ніби наприкінці фільму Кобб зустрічає своїх дітей у тих же позах і одязі, які йому вже згадувалися раніше. Спостережливий глядач помітить, що через фільм пропущені та інші розповідні мотиви, службовці індикаторами того, де відбувається дія - уві сні або в реальності. У сні Кобб відчуває присутність дружини, почуває себе, як і раніше одруженим, тому на його пальці завжди помітно обручку. В реальності (включаючи саму останню сцену) він кільця вже не носить. Дзига крутиться нескінченно довго тільки уві сні. У всіх сценах, де Кобб не носить кільця, дзига зрештою поступається фізичним законам і зупиняється.

  «Невизначеність вплетена в саму тканину фільму. Фільм не дає однозначних відповідей », - коментує фінальну сцену режисер. Він визнає, що у нього є своя думка про те, що відбувається в кінці фільму. Але для нього важливо, щоб глядач дивився на цю сцену очима головного героя, у якого недостатньо даних, щоб зробити однозначний висновок. За його словами, принципова психологічна підоснова: в кінці фільму Кобб не стежить за рухом дзиги, так як його вже не хвилює, реально відбувається чи ні. Реальність це чи сон - не має для нього такого вже великого значення.
  Створення фільму:
  Нолан працював над сценарієм близько 10 років. Коли він вперше почав виношувати ідею фільму, в Голлівуді виходили блокбастери, що ставили під сумнів «реальність реальності»: режисер відносить до них «Матрицю», «Темне місто», «Тринадцятий поверх» і (із застереженнями) своє власне «Пам'ятай ». Він веде ниточку впливів далі в минуле до розповідей Борхеса про сни («У колі руїн»), про хвилинні сни, які переживаються як роки («Таємне чудо»).

  Світ фільму «Початок» був повністю розроблений Крістофером Ноланом. Фактично це сьогоднішня реальність, за вирахуванням одного - різні люди здатні одночасно бачити один і той же сон. Іншими словами, сон позбавляється своєї замкнутості на конкретну людину, породжуючи зовсім нові можливості. Перспектива проникнення в чужі сни, отримання доступу до знань і думок іншого привела Нолана до питання: «А що якщо хтось захоче скористатися цим для власних цілей?»

  За словами Нолана, роки пішли на те, щоб наситити структуру фільму-пограбування, на його думку, дуже гламурного і досить поверхневого, глибинними емоційними мотивуваннями. Для цього довелося ввести в сценарій класичну фатальну жінку, яка в традиціях фільмів-нуар втілює «невроз головного героя», породжуючи в ньому тривогу «щодо того, як мало він знає коханої людини».

  На надризикове завдання головного героя штовхає прагнення вижитиз себе провину в смерті дружини. Ця оповідна конструкція має багато спільного з іншими фільмами, починаючи з «Мементо» самого Нолана і закінчуючи «Островом проклятих» Скорсезе (головну роль в якому зіграв той же Ді Капріо). Провина як внутрішнє відчуття незавершеної справи, невиконаного обов'язку гризе головних героїв майже всіх фільмів Нолана, заважаючи їм у досягненні свідомо поставлених цілей.

  Виробництво:


  11 лютого 2009 кінокомпанія Warner Bros. Pictures анонсувала початок виробництва фільму «Початок», були куплені права на екранізацію сценарію, написаного самим режисером. Зйомки почалися в Токіо 19 червня 2009. Решта місць зйомок включають Лос-Анджелес, Лондон, Париж, Танжер і Калгарі. Основні зйомки фільму почалися 13 липня 2009 року.

  Фільм був знятий з використанням як сучасних цифрових, так і різноманітних плівкових технологій; Нолан не став знімати камерою IMAX, як у випадку з фільмом «Темний лицар»: «ми не вважаємо, що будемо мати можливість знімати в IMAX через розміри камер, оскільки в фільмі будуть потенційно сюрреалістичні сцени, сни і так далі. Я хотів, щоб вони максимально були наближені до реальних». Проте фільм знімався на негатив 65 мм (як і IMAX) камерами Super Panavision 70, цифровими камерами високого дозволу з записом на носій HDCAM SR, камерами Vistavision (35 мм з горизонтальним розташуванням кадру) і 35 мм камерами Arriflex 235 і Arriflex 435.
  Цікаві факти:
  • Джеймс Франко почав вести переговори з Крістофером Ноланом з приводу ролі у фільмі. Однак, через розбіжності в розкладі актора, він не зміг приєднатися до акторської команди. Джозеф Гордон-Левітт в кінцевому рахунку отримав роль, призначену для Джеймса.
  • Зйомки фільму почалися 13 липня 2009 року.
  • Леонардо ДіКапріо був першим актором, який дав згоду на участь у проекті.
  • Персонажа Леонардо ДіКапріо звуть Кобб. Коббом представився професійний злодій в дебютному фільмі Нолана - «Переслідування».
  • Перша назва сценарію - «Стріла Олівера».
  • Герої фільму виходять зі стану сну під пісню Едіт Піаф "Non, Je Ne Regrette Rien» (Ні, я ні про що не шкодую). Маріон Коттільярд в 2007 році виконувала роль Едіт Піаф.
  • На роль Аріадни Нолан хотів запросити зірку авторського кіно Еван Рейчел Вуд, але актриса заявила, що не зацікавлена у співпраці.
  • «Початок» став першим фільмом Тома Беренджер з часів «Тренувального дня», який дістався до кіноекранів США.
  • У процесі переробки сценарію, крім іншого, змінилися й імена головних героїв. Так, персонаж ДіКапріо звався Джейкобом Хестлі, а героїню Еллен Пейдж звали Ізабеллою.
  • Зйомки фільму велися в 6 різних країнах: США, Великобританія, Франція, Канада, Кенія, Японія.
  • На роль Аріадни розглядалися Кіра Найтлі, Емілі Блант і Емма Робертс.
  • Фонетично, «Кобб» означає «мрія» (khwab) на санскриті, хінді, урду та пенджабі. У фільмі Кобб мріяв потрапити назад додому.
  • Бюджет - $160,000,000
  Сиквел:
  Незважаючи на те, що Крістофер Нолан не вважає необхідним знімати продовження фільму, сиквел дуже можливий. Про це заявив актор з першої частини Том Харді в інтерв'ю британському телебаченню. За словами Харді, він не знає точно, чи відбудеться сиквел, але його контракт передбачає участь в ньому. Кіностудія Warner Bros. через приголомшливий успіх фільму явно має намір зняти продовження і знову зібрати величезні касові збори, так що Нолан може змінити свою думку. Проте це ще не означає, що сиквел відбудеться.

  Переклад і озвучення виконано: компанією "CineType"
  Про дубляж:
  Режисер дубляжу: Анна Пащенко
  Переклад: Олега Колеснікова
  Звукорежисер: Олександр Мостовенко
  Ролі дублювали: Леонардо ДіКапріо - Іван Розін, Марріон Котілльярд - Наталя-Романько Кисельова, Кілліан Мерфі - Андрій Твердак, Еллен Пейдж - Катерина Брайковська, Том Гарді - Михайло Жонін, Джозеф Гордон Левітт - Дмитро Гаврилов, Ділеп Рао - Юрій Ребрик, Валерій Легін, Майкл Кейн - Владислав Пупков та інші.
 2. 2
  Не в сети mishani1 - Опытный пользователь (2012-04-02 22:41:18) upload 788.40 GB, download 713.62 GB, 1.10
  Хороша мова- Хороший фiльм.
 3. 3
  Не в сети nurmazilo - Super User (2012-04-03 00:29:30) upload 5.617 TB, download 1.250 TB, 4.49
  Я по ходу фильм не понял,смотрел в плохом качестве может из за этого*( Посмотрю еще раз спасибо раздающему*)
 4. 4
  Не в сети toc - Опытный пользователь (2012-04-03 21:10:36) upload 2.333 TB, download 493.14 GB, 4.84
  Блестящее кино - на 10 - рекомендую всем+великолепная игра Ди Каприо!!!!!
 5. 5
  Не в сети Ярослав1 - Пользователь (2013-03-18 17:56:28) upload 453.03 GB, download 1.001 TB, 0.44
  дайте швидкість буд ласка
Всего 5 на 1 страницах по 10 на каждой странице.

vkontakte Last.fm Twitter Одноклассники P.S.Lan
reklama
Загрузка...