Привет, друг!!!

 • Если что-то не получается
 • Алексей (Skype)
 • katafalk555
 • Помощь по форуму
 • 473868046 Женя
 • Общие вопросы
 • Татьяна (QIP)
 • User ID: tarantinka3
загрузка...

Торрент был удален.

Торрент удален по причине «Претензия правообладателя.».

Комментарии

 1. 1
  Не в сети vovadrak - Super User (2012-04-02 22:16:21) upload 7.317 TB, download 302.22 GB, 24.79
  «Look To The Sky.»
  http://imdb.snick.ru/ratefor/03/tt0348150.png http://www.kinopoisk.ru/rating/38472.gif
  Рейтинг PG-13 - Детям до 13 лет просмотр не желателен

  Переклад і озвучення виконано: студією "Так Треба Продакшн" на замовлення телеканалу "Інтер"
  Цікаві факти:
  - Цей кінопроект може по праву вважатися багатостраждальним, адже про його початок говорили ще в середині 90-х. Тоді на головну роль готували тільки одну людину - Ніколаса Кейджа.
  - У липні 2004 року режисером був обраний Брайан Сінгер.
  - В сценаристи був обраний Кевін Сміт, проте трохи пізніше відмовився, і цю вакансію зайняли відразу двоє: Ден Харріс і Майкл Догерті.
  - На роль Супермена в різний час претендували такі актори як Джош Хартнетт, Пол Уокер, Меттью Бомер, Брендан Фрейзер, Ештон Катчер, Девід Бореаназ, Ян Сомерхолдер, Генрі Кевілл і Джеррі О `Коннелл.
  - Бретт Ретнер відмовився очолити проект, так як плутанина з приводу вибору актора на головну роль дуже затягнулась, причиною була недбалість босів Warner Bros.
  - Якби Ретнер залишився біля керма проекту, то роль Джо-Ела напевно б дісталася Ентоні Хопкінсу.
  - Після відставки Ретнера, кінопроект з мертвої точки спробував зрушити відомий режисер МакДжі, проте також не досяг успіху в цьому. Режисера не влаштовував вибір продюсерського штабу щодо місця зйомок (Австралія) і виділення грошових коштів на кіновиробництво.
  - На початку липня 2004 року МакДжі залишив проект. За той недовгий час, що йому вдалося покерувати процесом, режисером були переглянуті такі кандидати на роль Супермена: Джейсон Бер і Джаред Падалекі. Також в ході кастингу на роль Лоїс Лейн МакДжі уважно вивчав гру Скарлетт Йохансон.
  - На ролі Лекса Лютера і Джо-Ела пробувався Джонні Депп.
  - Починаючи з 1993 року, на даний проект було витрачено близько 50 мільйонів доларів, велика частина з яких вилетіла в трубу. Основною частиною витрат стали гори сценарного матеріалу, накопичені за десятиліття. Крім того, чималі кошти були витрачені на початкове опрацювання матеріалу під керівництвом МакДжі - комп'ютерні напрацювання, різні промальовування сюжетних ходів мультиплікаторами та інше.
  - На отримання ролі Лоїс Лейн претендували Еліша Катберт, Клер Дейнс і Кері Расселл, Міша Бартон і Кіра Найтлі.
  - Варіант сценарію, написаний Кевіном Смітом, був заснований на одному з коміксів 1993 року, в ході якого Супермен гинув від істоти на прізвисько «Doomsday».
  - Проект Тіма Бертона під назвою «Superman Lives» деякий час перебував на стадії предпродакшена, встигнувши обзавестися тизер-постером. Картина мала вийти в прокат в 1998 році.
  - На роль Генерала Зода Сінгер хотів привернути тільки одного актора - Джуда Лоу. Після відмови Джуда Сінгер прийняв рішення повністю прибрати персонажа зі сценарію.
  - Джеймс Кавізел висловлював величезний інтерес до отримання ролі Супермена, однак Сінгер відмовився від його послуг, через те, що Джеймс став «занадто відомим» після виконання ролі Ісуса в проекті Мела Гібсона «Страсті Христові».
  - Зйомки картини проходили в австралійському Сіднеї.
  - Для виконання ролі Супермена Брендону Руту довелося набрати близько 10 кг м'язової маси.
  - Майже всі варіанти сценарію обігравали тему смерті Супермена і несподіваного повернення до життя. З цих численних варіантів особливим чином варто відзначити сюжет Джонатана Лемкіна, в ході якого Супермен незадовго до загибелі встигає запліднити Лоїс Лейн. Під час пологів Лоїс також гине, а що з'явився на світ дитина стає новим Супермена. Цей сценарій був відкинутий практично відразу ж.
  - Як відомо, дана робота стане дебютною для маловідомого актора Брендона Рута. Варто розповісти про першу зустріч Сінгера і Рута, що відбулася в кав'ярні. Під час розмови Брендон примудрився пролити свою чашку кави - таке велике було хвилювання. Брендон почав панікувати, думаючи, що тепер роль йому точно не дістанеться. У відповідь Сінгер лише голосно розсміявся і заявив, що саме цей інцидент щойно допоміг юнакові отримати омріяну роль. Сінгер відчув, що незграбний і сором'язливий Кларк Кент у виконанні Брендона виглядатиме дуже натуралістично.
Всего 1 на 1 страницах по 10 на каждой странице.

vkontakte Last.fm Twitter Одноклассники P.S.Lan
reklama
Загрузка...