Привет, друг!!!

 • Если что-то не получается
 • Алексей (Skype)
 • katafalk555
 • Помощь по форуму
 • 473868046 Женя
 • Общие вопросы
 • Татьяна (QIP)
 • User ID: tarantinka3
загрузка...

Торрент был удален.

Торрент удален по причине «Претензия правообладателя.».

Комментарии

 1. 1
  Не в сети vovadrak - Super User (2012-05-08 19:32:59) upload 7.317 TB, download 302.22 GB, 24.79
  «Богам нужен герой»
  http://imdb.snick.ru/ratefor/03/tt1253864.png http://www.kinopoisk.ru/rating/418840.gif
  Рейтинг R - Детям до 17 лет обязательно присутствие родителей

  Альтернативний сюжет:
  Юнак Тесей, простий селянин, живе з матір'ю в селі на березі моря. Він хоробрий і мужній, його наставник, місцевий старий, навчив Тесея володінню мечем і списом. Мати Тесея відвідує місцевий храм, однак Тесей не дуже вірить у богів. Тим часом деспотичний і владний цар Гіперіон оголошує богам війну за те, що вони дозволили померти його сім'ї: він хоче відшукати Епірський Лук, зроблений руками бога війни Ареса, і звільнити титанів від тисячолітнього ув'язнення в горах Тартар. Військо Гіперіона поступово завойовує Елладу, в одному з храмів якої повинен зберігатися лук.

  Тим часом Зевс, який перебував на Землі у вигляді того самого старого (наставника Тесея), підноситься на Олімп, де зустрічається зі своїми дітьми. Він каже їм, що незважаючи на співчуття до людей, боги не повинні втручатися в їхні справи, поки титани не будуть звільнені.

  Під час нападу на село Тесея, Гіперіон вбиває його мати на очах у сина. Тесея відправляють як раба на соляні копальні. Там же в полоні виявляється і діва-оракул Федра, яка впізнає Тесея як того обраного, який звільнить Елладу. Тесеєві і Федрі вдається втекти разом з іншими рабами, в тому числі Ставросом. Тесей хоче переслідувати Гіперіона, проте Федрі приходить видіння, через який вона просить Тесея спочатку повернутися в рідне село і поховати матір. Тесей повертається і ховає мати в храмі, при цьому йому вдається випадково виявити замурований там Епірський Лук. Він бореться з Мінотавром, посланим Гіперіоном, і перемагає його.

  Тесей з супутниками слідують за Гіперіоном, проте солдати царя роззброюють їх і забирають Епірський Лук, який передають Гіперіон. Афіна і Арес втручаються і вбивають тих хто напав на Тесея та його друзів; побачивши, що діти не послухалися його, Зевс впадає в лють і вбиває Ареса. Однак Афіна дає Тесеєві і Федрі коней, щоб вони швидше дісталися до воріт у гори Тартар, за якими ховаються залишки армії еллінів. Гіперіон пропонує Тесею перейти на його сторону, але той відмовляється і піднімає еллінів на бій з величезним військом Гіперіона. Під час бою Гіперіон за допомогою лука звільняє титанів, які вступають у сутичку з богами. Тесей же бореться з Гіперіоном і врешті-решт вбиває його, хоча і сам гине від ран. Як герой, який врятував свою країну, він підноситься на Олімп. Зевс обвалює гору Тартар, що змушує військо Гіперіона в страху бігти.

  В епілозі Зевс в образі старого говорить з хлопчиком, сином Тесея від Федри, і повідомляє йому, що скоро на небесах розпочнеться велика війна, в якій його батько Тесей виступить на стороні богів.
  Створення фільму::
  Деталі створення фільму не розголошувалися, хоча деякими він позиціонується як сучасний блокбастер епічного розмаху. Режисер Тарсем Сінг казав, що планує зняти візуальний шедевр у вигляді бойовика, виконаного в стилі полотен епохи Ренесансу. Він також говорив, що збирається «... уявити дуже сучасний погляд на все це, так як мені дуже, знаєте, хочеться об'єднати епоху Ренесансу з часами, коли вже була електрика ... щось типу того, що робив Баз Лурман у фільмі «Ромео + Джульєтта»; просто частково взяти грецьку історію, осучаснити її і розповісти».
  Цікаві факти:
  - Робочі назви фільму: «Війна богів» (War of the Gods) і «Світанок війни» (Dawn of War)
  - Довга шабля на боці Міккі Рурка (та інші довгі клинки, явно римські та арабські), зображення християнського храму на фресці захопленого ним же храму, сталева дволезна (американська) сокира, водяна колонка з помпою та пр., дещо не відповідають епосу.
  - Фільм отримав в основному негативні відгуки кінокритиків. На Rotten Tomatoes позитивні огляди написали 37% критиків, середній рейтинг картини становить 4,9 з 10

  Переклад і озвучення виконано: студією "Tretyakoff production", звук записано з телеканалу 1+1
  Про дубляж:
  Ролі дублювали: Тесей - Андрій Альохін?, Зевс - Михайло Тишин?, Оракул - Катерина Буцька?, Афіна - Юлія Перенчук, Мікі Рурк - Олег Лепенець, Стівен Дорф - Юрій Кудрявець?, Матір Тесея - Ольга Радчук?
Всего 1 на 1 страницах по 10 на каждой странице.

vkontakte Last.fm Twitter Одноклассники P.S.Lan
reklama
Загрузка...