Привет, друг!!!

 • Если что-то не получается
 • Алексей (Skype)
 • katafalk555
 • Помощь по форуму
 • 473868046 Женя
 • Общие вопросы
 • Татьяна (QIP)
 • User ID: tarantinka3
загрузка...

Доктор Хаус / House M.D. (2011-12) WEB-DLRip | Сезон 8 (Полный), Серии 1-22 | UKR (UA team)

Иностранные сериалыСкачать: Доктор Хаус / House M.D. (2011-12) WEB-DLRip | Сезон 8 (Полный), Серии 1-22 | UKR (UA team)

Проверен
Рейтинг0
              
Обложка
Описание
Информация о фильме
Название: Доктор Хаус
Оригинальное название: House M.D.
Сезон 8 (Полный), Серии 1-22
Жанр: драма
Страна: США / NBC Universal Television Studio \ FOX
Год выпуска: 2011-12
Режиссер: Грег Яйтанс, Питер О’Фаллон, Мэтт Сакма
В ролях: Хью Лори, Роберт Шон Леонард, Омар Эппс, Джесси Спенсер, Оливия Уайлд др.

О фильме: Прошел год с тех пор как Грегори Хаус въехал на автомобиле в дом Лизы Кадди. Хаус проводит время за решеткой Восточного Исправительного учреждения Нью-Джерси под пристальным присмотром тюремного начальника. Когда враждебно настроенный тюремный главарь создает серьезную угрозу Хаусу, он просит помощи у такого же тюремного обитателя. Но когда необычные медицинские симптомы еще одного заключенного возбуждают его любопытство, Хаус вынужден придумать изощренные способы лечения пациента, в рамках жестких тюремных правил. Хаус встречает доктора Джессику Адамс, молодую, умную, с ясным умом женщину, врача клиники. Они сталкиваются во мнениях в процессе диагностирования болезни пациента, опасной для его жизни. Доктор Адамс должна сделать выбор, довериться ли доктору Хаусу, чтобы помочь больному, но тем самым поставить под угрозу свою собственную карьеру.

http://tracker.0day.kiev.ua/imdb/imdb_tt0412142.gif http://www.kinopoisk.ru/rating/178710.gif

Название и описание серий:
1."Twenty Vicodin" - "Двадцять таблеток вікодину"
Хаус відбуває термін за те, що зруйнував будинок Кадді. Йому пропонують умовно-дострокове звільнення, якщо п'ять днів він буде вести себе ідеально. Але тут захворює один із ув'язнених, та й місцева група нацистів вимагає 20 таблеток вікодину. Хаус ризикує своїм умовно-достроковим і врятовує життя пацієнта.
2. "Transplant" - "Трансплантат"
Через два місяці до Хауса приходить відвідувач, новий головний лікар Прінстонської лікарні, і пропонує йому моментальний вихід з-за грат за умови прийому на роботу на колишнє місце. Він погоджується і приймається за свою першу справу, попутно з'ясовуючи стосунки з Вілсоном, який заявив що вони з Хаусом більше не друзі.
3. "Charity Case" - "Благочинна справа"
До Хауса потрапляє молодий чоловік, який жертвує свої мільйони всім нужденним. Під час останньої добродійної справи він втратив свідомість. Хаус і його нова команда в особі Тринадцятої і приєднаної Джесіки Адамс вважають даний факт психологічною хворобою і включають його в список симптомів. А пацієнт готовий пожертвувати нирку хворій Уїлсона і мільйон доларів у відділ Хауса.
4. "Risky Business" - "Ризикова справа"
Старий власник американської корпорації хоче перевести свій бізнес до Китаю, але раптово починає все бачити як через "бінокль навпаки". Хаус бере його і починає шантажувати щодо пожертвувань. Недуги пацієнта множаться, Хаус клянчить гроші у Адамс і укладає парі з Парк, що її не звільнять.
5. "The Confession" - "Зізнання"
Тауб і Чейз повернулися в команду Хауса. Хаус намагається з'ясувати хто з дочок Тауба його, а також робить ремонт у кабінеті. Надходить хворий, підприємець з маленького містечка, який починає каятися у всіх гріхах.
6. "Parents" - "Батьки"
Підліток намагається йти слідами батька й стати клоуном, та в результаті опиняється в Прінстон Плейнсборо з діагнозом частковий параліч. Під час пошуків донора кісткового мозку, команді відкривається сімейна таємниця. Тим часом, Хаус, у перервах між пошуками способу зняти з ноги пристрій стеження, через який він не може потрапити на боксерський поєдинок в Атлантік Сіті, намагається врятувати пацієнта.
7. "Dead & Buried" - "Мертвий і похований
Команда займається випадком дівчинки-підлітка, яка надходить до лікарні з анафілаксією. Пізніше з'ясовується, що її стан куди серйозніше, коли аналізи показують, що вона вагітна, хоча є незайманою. Між тим, незважаючи на заборону Формана, Хаус одержимий випадком чотирирічного хлопчика, який помер п'ять років тому від невідомої хвороби.
8. "Perils of Paranoia" - "Ризики параної"
У прокурора трапляється серцева недостатність під час допиту свідка, але первинна постановка діагнозу ускладнюється, коли Адамс та Пак знаходять у нього вдома арсенал зброї. Тим часом Уілсон вважає, що Хаус щось приховує у себе вдома, а Чейз і Тауб сунуть ніс в особисте життя Формана.
9. "Better Half" - "Краща половина"
На прийомі у лікаря хворому синдромом Альцгеймера стає погано - починається блювота з кров'ю. Його супроводжує вірна дружина. У хворого починаються ускладнення, в результаті яких він перестає говорити по-англійськи і забуває свою дружину. Хаус одержимий думкою довести, що асексуальність пацієнтки Вілсона - результат хвороби і укладає з ним парі. Також як «консультанта і радника» тимчасово в команду повертається Форман, який вирішує питання про дострокове зняття з Хауса маячка.
10. "Runaways" - "Утікачі"
Дівчинці-підлітку, Джейн Доу, що втекла з дому, потрібна хірургічна операція, для якої необхідна згода дорослих. І Хаус з Адамс сперечаються про те, щоб викликати представника соціальної служби, але знаходиться її мати. Тим часом, у Тауба труднощі зі спілкуванням із своїми дочками, а Хаус загрожує зіпсувати відносини Формана з заміжньою жінкою ...
11. "Nobody's Fault" - "Ніхто не винен"
Коли інцидент з пацієнтом призводить до серйозних наслідків, доля Хауса і команди виявляється в руках доктора Уолтера Кофілд, колишнього наставника Формана. Хаус і члени команди розповідають подробиці драматичних, небезпечних для життя подій, тоді як Кофілд повинен винести рішення, зваживши нетрадиційні методи команди проти їхньої здатності рятувати життя.
12. "Chase" - "Чейз"
Чейз приймає пацієнку, Мойру, яка збирається дати обітницю безшлюбності і піти в монахині. Під час лікування між ними утворюється зв’язок, який випробовує їхню віру і глузд. У той час Тауб відчайдішно відбивається од приколів Хауса.
13. "Man of the House" - "Хазяїн в домі"
Фіктивна дружина Хауса, Домініканка, повертається, щоб переконати міграційну службу, що вона вийшла заміж не заради грін-карти. Граючи люблячу пару, обидва дізнаються дещо про кохання і шлюб.
14. "Love is Blind" - "Любов зла"
Команда береться за випадок Уілла Вествуд, успішного і багатого, але незрячої людини, який втрачає свідомість, роблячи пропозицію своїй подрузі. Під час діагностики Уілл приймає рішення, яке назавжди змінить його життя. Тим часом в Прінстон-Плейнсборо приїжджає мати Хауса, яка знайомить його зі своїм новим чоловіком.
15. "Blowing the Whistle" - "Стукач"
Рядовий американської армії Бренд Маклін, обвинувачений у зраді (розсекречення військової таємниці), потрапляє в клініку до доктора Хауса. Військовослужбовець відмовляється від лікування до тих пір, поки йому не організують інтерв'ю в прямому ефірі. Його брат, капітан Маклін, намагається заспокоїти Бренда. В цей час команда Хауса стурбована першими ознаками серйозного захворювання свого лідера. Всі розуміють, що про це слід повідомити Форману, але доносити на Хауса без його згоди ніхто не наважується.
16. "Gut Check" - "Слабо"
Команда Хауса бере справу 22-річного хокеїста, якому стає погано під час матчу. Пак приймає пропозицію Чейза переїхати до нього, щоб взяти тайм-аут від сімейних турбот, а Вілсон раптово дізнається від Хауса важливі подробиці зі свого минулого.
17. "We Need the Eggs" - "Нам потрібні яйця"
Команда Хауса бере справу Генрі, якому стає погано під час побачення з дівчиною, проте в процесі розслідування спливають деякі дивності життя чоловіка, а Хаус усвідомлює, що відчуває почуття до своєї фіктивної дружині.
18. "Body and Soul" - "Тіло і душа"
Команда намагається діагностувати пацієнта, дід якого думає, що він одержимий. Між тим, Чейзу і Пак сняться сексуальні сни один про одного. Також Домініка дізнається секрет про Хауса, який може зруйнувати їхні стосунки, а Уілсон повідомляє Хаусу неприємні новини.
19. "The C Word" - "Слово на Р"  
Шестирічна дівчинка з рідкісним генетичним захворюванням потрапляє до лікарні після кровотечі з носа і втрати свідомості. Форман і команда консультуються з її матір'ю, яка спеціалізується на захворюванні дочки. Тим часом Вілсон вирішується на потенційно смертельний курс лікування від раку, який Хаус погоджується провести сам.
20. "Post Mortem" - "Розтин покаже"
Після того як коронер Прінстон-Плейнсборо спробував відкрити собі череп, він вимагає, щоб медичну допомогу йому надав особисто доктор Хаус. Але Хауса немає, оскільки він і Уілсон вирушили в поїздку, щоб забути про майбутнє сканування пухлини і просто розслабитися. Тим часом розмова з пацієнтом змушує Чейза переглянути свою кар'єру.
21. "Holding On " - "Триматися"
Команда взялася за випадок Дерріка, 19-річного студента коледжу, у якого почалася кровотеча з носа. Можливо страждає шизофренією, Деррік стверджує, що чує голос свого покійного брата. Тим часом Уілсон хоче відмовитися від хіміотерапії, щоб спокійно прожити решту п'ять місяців. Хаус намагається умовити Вілсона на лікування, а Тринадцята повертається, щоб дати йому пораду. Тим часом Хаус зробив незначний вчинок, який у результаті привів до сумних наслідків.
22. "Everybody Dies" - "Усі помирають"

Качать можно всё или любой эпизод в отдельности
(при открытии торрент файла снимите галочки с тех эпизодов, которые вам не нужны)

Личная оценка: 10 из 10
Продолжительность: 22x ~00:44:00
Качество видео: WEB-DLRip
Кодек: XviD
Размер кадра: 720x400
Битрейт: ~900 кб/с
Аудио
Язык: украинский
Перевод: многоголосый закадровый | Студия "Омикрон"
Кодек: AC3
Битрейт: 192 кб/с

Релиз группа:
/rgroup/UA_TEAM.gif
Скриншоты[Скриншот №1] - Доктор Хаус / House M.D. (2011-12) WEB-DLRip | Сезон 8 (Полный), Серии 1-22 | UKR (UA team)  [Скриншот №2] - Доктор Хаус / House M.D. (2011-12) WEB-DLRip | Сезон 8 (Полный), Серии 1-22 | UKR (UA team)  [Скриншот №3] - Доктор Хаус / House M.D. (2011-12) WEB-DLRip | Сезон 8 (Полный), Серии 1-22 | UKR (UA team)
РаздающийПоследний раз был здесь 213d 16:38:36 назад
Размер7.80 GB (8,370,625,450 байт)
Добавлен2012-05-23 00:44:52
Скачан64 раз
BONUSDownload на 80% не учитывается!

место под вашу рекламу

Комментарии

 1. 1
  Не в сети serjios - Super User (2012-05-23 11:12:27) upload 2.603 TB, download 624.08 GB, 4.27
  все? не будет хауса??
 2. 2
  Не в сети Red^Bulls - Super User (2012-05-23 11:15:26) upload 12.447 TB, download 18.20 GB, 700.18
  serjios писал
  все? не будет хауса??

  Да это последний сезон Доктора Хауса.
 3. 3
  Не в сети BlackYani - Super User (2012-05-23 11:43:47) upload 13.878 TB, download 3.362 TB, 4.13
  Ехх, жаль кінець.
 4. 4
  Не в сети serjios - Super User (2012-05-23 12:01:10) upload 2.603 TB, download 624.08 GB, 4.27
  нужно будет с первого сезона пересмотреть )
 5. 5
  Не в сети Kyzenka - Опытный пользователь (2012-08-30 19:18:47) upload 164.36 GB, download 114.52 GB, 1.44
  Станьте на раздачу, плиз!!!!
Всего 5 на 1 страницах по 10 на каждой странице.

vkontakte Last.fm Twitter Одноклассники P.S.Lan
reklama
Загрузка...