Привет, друг!!!

 • Если что-то не получается
 • Алексей (Skype)
 • katafalk555
 • Помощь по форуму
 • 473868046 Женя
 • Общие вопросы
 • Татьяна (QIP)
 • User ID: tarantinka3
загрузка...

Доктор Хаус / House M.D. (2011-2012) WEB-DL 720p | Сезон 8, Серии 1-23 из 23 + Special [UKR-СТБ]

Иностранные сериалыСкачать: Доктор Хаус / House M.D. (2011-2012) WEB-DL 720p | Сезон 8, Серии 1-23 из 23 + Special [UKR-СТБ]

Проверен
Рейтинг6495
              
Обложка
Описание
Информация о фильме
Название: Доктор Хаус
Оригинальное название: House M.D.
Сезон 8, Серии 1-23 из 23 + Special
Год выпуска: 2011-2012
Жанр: Драма, детектив
Страна: США / FOX
Режиссер: Дэвид Шор, Брайан Сингер
В ролях: Хью Лори, Лиза Эдельштейн, Роберт Шон Леонард, Омар Эппс, Джесси Спенсер, Питер Джейкобсон, Кал Пенн, Оливия Уайлд

Описание: Главный герой сериала - доктор Хаус гениальный диагност, но его манера общения с пациентами, напротив, довольно необычна и даже невозможна. Он не нарушает правил, он их просто игнорирует. Порой, его поведение можно назвать непредсказуемым и странным… Но, есть одно но. Только Доктор Хаус может поставить правильный диагноз человеку, от которого отказались все врачи, и только он перевернет мир, устроив небольшой Апокалипсис, чтобы поставить пациента «на ноги».
Перелік серій
1."Twenty Vicodin" - "Двадцять пігулок вікодину"
Епізод починається через 11 місяців відтоді, як Хаус в'їхав власною машиною в будинок Кадді, три з яких він перебував в розшуку, а вісім — у в'язниці. На початку епізоду Хаус сидить перед комісією з амністії, яка повідомляє йому, що через п'ять днів його звільнять достроково, якщо він цей час не буде конфліктувати і на нього не буде жодних нарікань. Хаус намагається уникати конфліктів у в'язниці, що не легко з його характером - адже місцевий авторитет вимагає від нього двадцять пігулок вікодину як "таксу за вихід", і повідомляє він про це Хауса, коли йому лишилося чотири дні до виходу. В день дають лише чотири пігулки. І до того ж Хаус не згодний з діагнозом тюремних лікарів щодо одного із в'язнів, і він намагається переконати лікаря Джесіку Адамс в своїй правоті.
2. "Transplant" - "Трансплантат"
Після ще двох місяців у в'язниці, несподіваний відвідувач робить Хаусу пропозицію, від якої той не може відмовитися - допомогти команді Прінстон-Плеінзборо вилікувати унікального пацієнта - донорські легені, щоб врятувати життя пацієнта Вілсона. Хаус втратив свій офіс, свою команду та дружбу з Вілсоном. Що він отримав, так це нову команду — лікаря Чі Парк, розумну, сором'язливу, тимчасову резидентку. Одночасно він намагається налагодити стосунки з Вілсоном, не дивлячись на холодний прийом останнього.
3. "Charity Case" - "Благочинна справа"
В лікарню потрапялє чоловік, що зомлів після того, як зробив пожертву на мільйон доларів. Виявилося, що він мільйонер, але віддає майже всі свої гроші на благочинність, лишаючі собі лише щоб вистачало на мінімум. Через це його кинула дружина та забрала із собою дітей. Доктор Парк думає, що це симптом. Парк вважає, що його крайній альтруїзм може вказувати на неврологічний розлад , тоді як Хаус вбачає в ньому спосіб фінансування відновлення його старої команди. Тимчасом, лікар Адамс добровільно допомагає відділу, підшукуючи нову кар'єру, а Хаус намагається повернути Тринадцяту до команди.
4. "Risky Business" - "Ризикова справа"
Пацієнт Хауса - виконавчий директор та власник великого сімейного бізнесу, який збирається закрити все виробництво в Америці і перевести його до Китаю, що викликає величезне незадоволення його робітників, доньки, а також доктора Адамс. Хаус намагається витягнути з нього гроші на відновлення свого відділення. У Парк призначене дисциплінарне слухання, і вона побилася об заклад з Хаусом на сто доларів, що її не звільнять.
5. "The Confession" - "Зізнання"
Новий пацієнт - улюбленець маленького містечка, якому стало зле коли він зраджував дружині. В команду повертаються Чейз та Тауб. Сумління пацієнта змушує його розказати про зраду дружині. Потім він починає зізнаватися в інших злочинах та просто нехороших вчинках по відношенню до мешканців міста. А Хаус приймає ставки, чи діти Тауба від різних жінок справді його діти.
6. "Parents" - "Батьки"
Підлітка, що намагається продовжити справу мертвого батька, на вечірці сковує параліч. Шукаючи відповіді, команда дізнається про сімейну таємницю, що загрожує лікуванню хлопця. Тимчасом Хаус шукає вагому причину, щоб поїхати на боксерський поєдинок в Атлантік Сіті, а Тауб повинен вирішити чи варто дозволити колишній дружині переїхати, забравши з собою дитину.
7. "Dead & Buried" - "Мертвий і похований"
Команда Хауса береться за справу дівчинки-підлітка, що поступила з Анафілаксією. Але згодом виявляється, що все набагато серйозніше, оскільки вона ще й вагітна хоча сама запевняє, що ще незаймана. Хаус тимчасом зацікавився справою мертвого чотирирічного хлопчика незважаючи на те, що Форман наполягав на тому, щоб він зосередився на справі, за яку взялася його команда.
8. "Perils of Paranoia" - "Ризики параної"
Команда береться за справу прокурора, у якого стався інфаркт під час засідання суду, але після того, як вони знаходять чимале сховище зброї у нього вдома, потрібно вирішити що це: передбачливість чи параноя. Тимчасом, Тауб вирішує допомогти Форману налагодити особисте життя, а Парк зрештою усвідомлює, що їй пора відкритися.
9. "Better Half" - "Краща половина"
Чоловік, що страждає від ранньої хвороби Альцгеймера раптом починає блювати, і був доправлений до лікарні. Скоро в нього починаються приступи агресії та втрати мови, але команді важко відрізнити нові симптоми від хвороби Альцгеймера. А тимчасом Вілсон та Хаус побились об заклад, що викликає очевидну асексуальність у жінок.
10. "Runaways" - "Утікачі"
Команда береться за справу безпритульної дівчинки-підлітка, у якої під час обстеження у "швидкій" почала текти кров з вуха. Дізнавшись про те, що вона зростає без батьківської опіки, Адамс намагається переконати команду не викликати соцпрацівника. Проте, коли з'являється її покинута матір, дівчинка втрачає своє право голосу щодо лікування. Тимчасом Тауб намагається зблизитися зі своїми дітьми, а Хаус намагається шантажувати Формана за роман із заміжньою жінкою.
11. "Nobody's Fault" - "Ніхто не винен"
На Хауса та його команду чекає дисциплінарне слухання з доктором Кофілдом після того, як вчитель хімії, що потрапив до лікарні з паралічем, в пориві злості серйозно поранив лікаря. Враховуючи життя колеги, що висить на волосині, Кофілд повинен зважити всі безрозсудні та всі виправдані вчинки Хауса, щоб прийняти правильне рішення.
12. "Chase" - "Чейз"
Знаходячись на межі життя та смерті доктор Роберт Чейз почав задумуватись чи варто йому повертатися в команду Хауса. Щоб трохи відволіктись він бере справу пацієнтки з клініки, Вона потрапила до лікарні, коли збиралася скласти обітницю і на все життя стати черницею, як раптом їй стало погано. Доглядаючи за пацієнткою Чейз помалу закохується у неї, що ставить під удар об'єктивність прийнятих ним рішень.
13. "Man of the House" - "Хазяїн в домі"
Консультант із сімейних стосунків непритомніє прямо під час промови на сцені. У лікарні виявляється, що окрім проблем із зором та печінкою, у нього низький рівень тестостерону. Чоловік стверджує, що це зовсім не заважає йому у сімейному житті, а навпаки робить його шлюб кращим та сприяє його кар'єрі. Дружина Хауса повертається, щоб підготувати його до співбесіди в Департаменті Національної Безпеки щодо її Зеленої Карти. А члени команди Хауса тимчасом борються за місце його заступника.
14. "Love is Blind" - "Любов зла"
До лікарні привезли молодого сліпого чоловіка із слуховими галюцинаціями, а згодом і кашлем з кров'ю. В процесі діагностування виявляється, що лікування може позбавити його ще й слуху та зробити зовсім безпомічним. Тимчасом мати Хауса навідує його в Прінстон-Плейнзборо, щоб розказати йому про свої нові стосунки.
15. "Blowing the Whistle" - "Стукач"
Молодого солдата, який щойно повернувся на батьківщину, звинувачують у державній зраді після того, як він опублікував відео, на якому солдати знущаються з цивільних. Знаходячись під вартою він втрачає свідомість і його доправляють до Прінстон-Плейнзборо. Згодом солдат відмовляється від лікування, вимагаючи, щоб йому дали можливість пояснити свій вчинок людям. Адамс та команда підозрюють, що Хаус серйозно захворів і намагаються йому допомогти, а він вирішує скористатися цим, щоб познущатись із них.
16. "Gut Check" - "Слабо"
Цього разу Хаус та його команда взялися за справу гравця молодшої хокейної ліги, що почав кашляти кров'ю прямо під час матчу. Вілсон же тим часом починає задумуватись про сім'ю, а Хаус безуспішно намагаючись його переконати, наглядно показує йому наскільки він до цього не готовий.
17. "We Need the Eggs" - "Нам потрібні яйця"
Чоловік поступив у лікарню із кривавими сльозами на очах. Але після того як команда познайомилася із його "дівчиною", - дуже схожою на людину лялькою, в яку він закоханий до безтями, вони запідозрили у нього неврологічні розлади. Тимчасом Хаус намагається розібратися в своїх почуттях до законної дружини, оскільки вона ось-ось має отримати громадянство і зможе розвестись із ним.
18. "Body and Soul" - "Тіло і душа"
До лікарні привезли хлопчика, що задихався після нічного жахіття. Дідусь хлопчика запевняє, що на нього впало те ж саме прокляття, що погубило його батька багато років тому. Але мати відмовляється вірити у це, сподіваючись знайти всьому логічне пояснення. Намагаючись поставити діагноз, Чейз та Парк тимчасом сперечаються на рахунок своїх еротичних сновидінь. Домініка розкриває обман Хауса і йде від нього, а Вілсон дізнається, що у нього Рак (Тимома 2 стадії).
19. Слово на Р / The C Word
До лікарні поступила шестирічна дівчинка із рідкісним генетичним захворюванням, пілся того як у неї пішла кров із носа і вона знепритомніла. Форман дозволяє матері, яка є фахівцем в області генетичних захворювань і як ніхто інший знає хворобу своє дочки, приєднатися до команди Хауса. Вілсон приймає рішення про радикальне і смертельно небезпечне лікування раку, а Хаус в свою чергу погоджується сам провести лікування у себе вдома.
20. Розтин покаже / Post Mortem
Все починається з того, що молода дівчина помирає і її відвозять у морг, де паталогоанатом замість того, щоб дізнатися причину її смерті, знімає собі скальп. Місцеві лікарі його недолюблюють, адже він помічає усі іхні помилки і доповідає керівництву лікарні. Пацієнт же у свою чергу погоджується на лікування тільки якщо його проводитиме особисто доктор Хаус. Однак Хаусу начхати на нього, адже він відправився з Вілсоном у подорож, щоб не думати про його хворобу. У зв'язку з цим Чейз бере на себе керівництво над командою, але після декількох невдалих спроб лікування Форман відстороняє його від цієї справи. Це заставляє Чейза задуматись над влсаною кар'єрою і тим чи варто йому залишатись у команді.
21. Триматися / Holding On
Дев'ятнадцятирічний черлідер потрапив у лікарню із запамороченням та сильною носовою кровотечею. Згодом виявляється, що окрім наявих симптомів хлопець чує голос свого брата, який помер 10 років тому. Команді потрібно розібратися, які симптоми є реальними а які ні, щоб прийняти їх до уваги і поставити правильний діагноз. Спроби Вілсона подолати Рак провалилися і він вирішує відмовитись від подальшого лікування, щоб померти з гідністю. Щоправда це суперечить світогляду Хауса, який вважає, що смерть не може бути гідною по своїй природі, і він намагається переконати друга проловжити лікування.
22. "Everybody Dies" - "Усі помирають"
Після невдалих спроб уникнути повернення до в'язниці, Хаус зникає. Прокинувшись у палаючому будинку після дози героїну із лежачим поруч мертвим колишнім пацієнтом, він розуміє, що його життя розвалюється на очах. Хаусу ввижаються не байдужі йому люди з минулого, і розбираючи все, що йому наговорила його підсвідомість, намагається зрозуміти, чи варто йому жити далі.

Special - 23. "Swan song" - "Лебедина пісня"
Годинний ретроспективний епізод, який вийшов переді фіналом серіалу не озвучувався каналом СТБ, тому в перекладі від UATEAM

КиноПоиск: 8.911 (88 200) IMDB: 8.60 (113 704)


Продолжительность: 1 серия ~ 44 минуты
Качество видео: WEB-DL 720p
Формат файла: MKV
Видео: H.264, 1280х720, ~4000 кб/с
Аудио 1: Украинский (Профессиональный (многоголосый)), MP3 2.0, 192 кбит/с [СТБ]
Аудио 2: Английский / Оригинал, AC3, 384 кб/с

Релиз группа:
http://pslan.com/images/uploads/85cfcded4bc7cd33c6894be8eca25ef5.gif by sanchyk_UA
http://img.pslan.com/uploads/132bf19bb2008b850880ed32738787ea.gif - Для спеціального епізоду "Лебедина пісня"
Скриншоты[Скриншот №1] - Доктор Хаус / House M.D. (2011-2012) WEB-DL 720p | Сезон 8, Серии 1-23 из 23 + Special [UKR-СТБ]  [Скриншот №2] - Доктор Хаус / House M.D. (2011-2012) WEB-DL 720p | Сезон 8, Серии 1-23 из 23 + Special [UKR-СТБ]  [Скриншот №3] - Доктор Хаус / House M.D. (2011-2012) WEB-DL 720p | Сезон 8, Серии 1-23 из 23 + Special [UKR-СТБ]
РаздающийПоследний раз был здесь 154d 09:32:46 назад
Размер32.63 GB (35,039,785,917 байт)
Добавлен2013-07-15 10:59:00
Скачан40 раз
BONUSDownload на 80% не учитывается!

Комментарии

 1. 1
  Не в сети TarantinkaDonor - маляфффочка (2013-07-15 18:30:16) upload 155.433 TB, download 128.43 GB, 1,239.31
  Уважаемые пользователи, очень прошу не уходить с раздачи. Цените труд других, этот релиз есть всего лишь на трех сайтах, один из которых наш, на другом он мертвый уже, на третьем его очень тяжело скачать, так как мало раздающих.
 2. 2
  Не в сети EdyDonor - Super User (2013-08-12 22:03:07) upload 27.628 TB, download 505.66 GB, 55.95
  Потому что наши люди как пираньи - упало в воду - расхватали -вытерли :-(
 3. 3
  Не в сети TarantinkaDonor - маляфффочка (2013-08-12 22:09:28) upload 155.433 TB, download 128.43 GB, 1,239.31
  Edy писал
  Потому что наши люди как пираньи - упало в воду - расхватали -вытерли :-(

  +100
Всего 3 на 1 страницах по 10 на каждой странице.

vkontakte Last.fm Twitter Одноклассники P.S.Lan
reklama
Загрузка...