Привет, друг!!!

 • Если что-то не получается
 • Алексей (Skype)
 • katafalk555
 • Помощь по форуму
 • 473868046 Женя
 • Общие вопросы
 • Татьяна (QIP)
 • User ID: tarantinka3
загрузка...

У пошуках істини - науково-пізнавальний серіал (2008) TVRip | 29 серій

Документальные фильмыСкачать: У пошуках істини - науково-пізнавальний серіал (2008) TVRip | 29 серій

Проверен
Рейтинг200
              
Обложка
Описание
Информация о фильме
Название: У пошуках істини - науково-пізнавальний серіал (29 серій)
Жанр: исторический, документальный
Страна: Украина
Год выпуска: 2008
Режиссер: телеканал СТБ

О фильме:

«У пошуках істини. Корабель принцеси Анни»

Цього року, після тисячолітнього забуття корабель принцеси Анни знайшли українські та американські вчені. Він пролежав на 140-метровій глибині більше тисячі років. Саме цей корабель мав бути свідком хрещення та весілля київського князя Володимира у Херсонесі. Його вантаж повністю вцілів!


«У пошуках істини. Таємниця старця Досифія»

Двісті років тому у монастирі під Києвом зчинився скандал. Церковний світ дізнався страшну таємницю. Її понад 30 років приховував монах-затворник Китаївського чоловічого монастиря. Провидець та цілитель на ім’я Досифій. Після його смерті серед інших прочан до могили Досифія прийшла невідома жінка. Вона побачила портрет старця на могильній плиті і... втратила свідомість. А коли прийшла до тями, залилася сльозами, притулилась до надгробку і промовила: це – моя сестра!


«В пошуках істини. Щит Ахілла»

Багато століть Трою, Ахілла та його могутню зброю вважали просто міфом. І лише у 19 столітті німецький археолог Генріх Шлімен довів – Троя насправді існувала. Йому вдалося знайти руїни давнього міста та його скарби. Цим він підтвердив – Ахілл був реальним персонажем історії. Єдине, що не знайшов Шлімен – щита героя.


«У пошуках істини. Останній замах на прем'єра»

Того вечора у Київській опері давали «Казку про Царя Салтана». У ложі сидів цар Микола Другий і дві його дочки. У партері зібралися міністри, генерали й губернатори. Антракт. Усі підводяться з місць. Ніхто не звертає уваги на високого юнака в окулярах. Він наближається до оркестрової ями. Раптом лунають два постріли. Тієї ж миті російський прем'єр-міністр Петро Столипін бачить на своїх грудях червону пляму.


«У пошуках істини. Прокляті скарби Мазепи»

Ведучий іде слідами Мазепиних скарбів щоб дізнатися: чи справді український гетьман був алхіміком? І якщо так - хто і за що прокляв його магічне золото?!


«У пошуках істини. Отаман Сірко: смерть перевертня»

Коли народилося це немовля, повитухи заголосили, а мати знепритомніла. Дяк, який зайшов охрестити дитину, відмовився брати його на руки! Перехрестив здалеку і втік. А той, хто всіх налякав, не заплакав. Він лежав на столі і бавився шматком пирога. А потім на очах у переляканих батьків з'їв його. Хлопчик народився із зубами!


«У пошуках істини. Міледі: Чорна графиня Криму»

Вона стала головною героїнею роману Дюма «Намисто королеви». А потім - лиховісною міледі в «Трьох мушкетерах». Її боялися й ненавиділи король Людовик, кардинал Луї де Роган і навіть... Наполеон! Майстер магічних мистецтв граф Каліостро був переконаний: у цій жінці є щось від диявола. Її охороняють потойбічні сили: всі вороги цієї жінки померли жахливою смертю.


«У пошуках істини. Пояс цариці амазонок»

Новонародженим дівчаткам вони випалювали груди, щоб ті могли краще стріляти з лука. А з чоловіками кохалися раз на рік лише для продовження роду. Це були могутні та жорстокі жінки!


«У пошуках істини. «Дора»: останнє захоплення Гітлера»

Дору охороняли майже 5000 тисяч солдатів і офіцерів німецької армії. Під час влучення снаряда в землі утворювався міні-землетрус. За 3 км від вибуху у місцевих жителів «підстрибував» посуд.


«У пошуках істини. Прокляття картини Рєпіна»

Він працював над цією картиною понад 13 років. Вона була визнана шедевром світового живопису. Сам автор уважав її досконалою!


«У пошуках істини. Подвійна слава Іллі Муромця»

Цей чоловік - найулюбленіший герой Київської Русі. Він був калікою, а став богатирем. Він був сином хлібороба, а став легендарним воїном!


«У пошуках істини. Жахіття академіка Герасимова»

Завдяки йому світ побачив, який вигляд мали Ярослав Мудрий, Іван Грозний і Тамерлан. Обличчя людей із неймовірною точністю антрополог Михайло Герасимов відтворював, маючи лише їхні… черепи!


«У пошуках істини. Ненаписана історія Гоголя»

Це оповідання принесло Миколі Гоголю славу, однак таємне послання, котре він вклав у свій твір, так і залишилося нерозгаданим...


«У пошуках істини. Український граф Дракула»

У чернігівських архівах зберігся дивний опис цих смертей: «ішов, упав і помер». Схоже на діагноз недокрів'я. Однак самі жителі міста обвинувачували в усьому не хворобу! А людину, котру вони назвали чернігівським упирем!


«У пошуках істини. Привид Івана Федорова»

Першодрукар Іван Федоров. Завдяки йому з’явилися перші слов’янські книжки. Він помер чотири століття тому, однак його душа й досі не може знайти спокою!


«У пошуках істини. Отаманша Маруся: таємниця терористки»

Марія Нікіфорова народилася не такою, як усі діти. Коли батьки побачили її ваду, вони були у відчаї. Проте залишили дівчинці життя…


«У пошуках істини. Як козак Європу кавою напоїв»

Триста років тому нікому не відомий українець врятував столицю Австрії Відень. 1683 року місто оточило численне турецьке військо. Надії на порятунок майже не лишилося. Серед віденців поширювалася паніка. І раптом – звичайний купець на ім’я...


«У пошуках істини. Батіг для Захер-Мазоха» Фільм 2

Він народився в Україні. І саме з його творів світом поширилась дивна філософія – насолоди від страждання! Леопольд фон Захер-Мазох дійсно страждав усе життя. Та чи справді він отримував від цього задоволення?..


«У пошуках істини. Батіг для Захер-Мазоха» Фільм 1

Він народився в Україні. І саме з його творів світом поширилась дивна філософія – насолоди від страждання! Леопольд фон Захер-Мазох дійсно страждав усе життя. Та чи справді він отримував від цього задоволення?..


«У пошуках істини. Злети і падіння Містера Гелікоптера»

У 12 років він сконструював гелікоптер, який злетів у повітря. У 23 – очолив найбільший авіабудівний цех Російської імперії. А в 27 - збудував літак, який змінив хід Першої світової війни. Кілька разів він розбивався на літаку - і залишався цілим!.


«У пошуках істини. Нострадамус із Дрогобича»

Він передбачив 3 великі війни, голод і епідемію чуми, яка забрала сотні життів. Знав, від чого загинуть принци Англії та коли помре французький монарх Людовик ХI. У ХV столітті весь світ знав його як Джорджіо де Леополі...


«У пошуках істини. Таємниця вбивства комкора Котовського»

6 серпня 1925 року. Одеська область. Селище Чебанка. Вперше за останні кілька днів дружині одного з кращих полководців Громадянської війни Ользі Котовській вдається заснути. Вона на останньому місяці вагітності...


«У пошуках істини. Добриня: поміж міфом та реальністю»

Х ст., на околицях Києва знаходять понівичені та пошматовані людські тіла. Містом ходять чутки: невідоме чудовисько нівичить та пожирає людей. Кияни бояться виходити з домівок. Єдине, що може їх врятувати - поява героя, який подолає невідомого ворога...


Нові, додані 11.04.2008:

«В пошуках істини. Лифар»

Сергій Лифар народився і виріс у Києві. Очолив замах на Льва Троїцького і готувався стати вождем заколотників. Та кинув усе заради балету! Його називають «богом танцю». Він відродив балет та започаткував нову еру цього мистецтва...


«В пошуках істини. Тризуб»

Десятки народів приписували тризубу магічну силу та складали про нього легенди. Але жоден вчений досі не визначив – коли і як цей символ з'явився вперше. Який сенс вкладено в нього насправді?..


«У пошуках істини. Три демони Врубеля»

Після цієї картини про нього заговорив весь світ. З нікому не відомого студента він перетворився на культового художника! Михайло Врубель наважився на нечувано зухвалий вчинок...


«У пошуках істини. Роксолана: кривавий шлях до трону»

Письменники 19 і 20 століття зробили з неї героїню. Дівчина, яка завоювала серце султана і змусила його захищати Україну від татарських набігів.


Нові, додані 14.09.2008:

«У пошуках істини. Магія карпатських молфарів»

Їх боялися та ненавиділи, на них молилися королі та полководці. Британські друїди, римські авгури, іудейські кабалісти, давньоруські волхви. Вони мали сотні імен і одне покликання: підтримувати зв’язок людини з силами природи, вчити як керувати ними і прислухатися до них...


Нові, додані 26.09.2008:

«У пошуках істини. Григорій Потьомкін: перша жертва чорного піару»

Історія однієї афери. Як Потьомкин, фаворит Катерини, побудував муляжі сел, з метою запевнення імператриці, що довірений йому південь України процвітає.
Ми відправимося по тому ж маршруту і спробуємо знайти перстень імператриці, захований в трьохсотрічному дубі, подивимося, що нині знаходиться на місці «потьомкінських сел» і знайдемо зниклий трон Катерини...
Продолжительность: 05:06:57
Качество видео: TVRip

Видео
Кодек: бітрейт: DivX ,FLV4
Размер кадра: 352x272
Битрейт:~ 1000 кб/с
Аудио
Язык: украинский
Перевод: оригинал
Кодек: MP3
Битрейт: 32 кб/с

Релиз группа:
http://pslan.kiev.ua/rgroup/91.jpg
Скриншоты[Скриншот №1] - У пошуках істини - науково-пізнавальний серіал (2008) TVRip | 29 серій  [Скриншот №2] - У пошуках істини - науково-пізнавальний серіал (2008) TVRip | 29 серій  [Скриншот №3] - У пошуках істини - науково-пізнавальний серіал (2008) TVRip | 29 серій
РаздающийПоследний раз был здесь 96d 17:35:29 назад
Размер1.40 GB (1,503,945,226 байт)
Добавлен2009-05-17 20:03:45
Скачан174 раз

Комментарии

 1. 1
  Не в сети VovicH_88 - Super User (2009-12-20 15:34:40) upload 120.77 GB, download 14.19 GB, 8.51
  Станьте будь ласка на роздачу!!!
 2. 2
  Не в сети nikitenkogg - Super User (2010-11-20 13:38:34) upload 100.02 GB, download 1.40 GB, 71.41
  на раздачу станьте пожалуйсто!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 3. 3
  Не в сети nikitenkogg - Super User (2010-11-23 22:52:42) upload 100.02 GB, download 1.40 GB, 71.41
  вернитесь на раздачу пожалуйсто не могу докачать
 4. 4
  Не в сети nikitenkogg - Super User (2010-11-24 19:44:18) upload 100.02 GB, download 1.40 GB, 71.41
  ну станет ктонебудь на раздачу? или нет? немогу докачать уже три дня. вернитесь пожалуйсто!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 5. 5
  Не в сети Bogdandon - Опытный пользователь (2010-12-09 23:09:27) upload 249.52 GB, download 230.96 GB, 1.08
  Ктонибуть вобще думает ето роздавать ?
 6. 6
  Не в сети qas - Super User (2010-12-30 20:02:35) upload 272.76 GB, download 9.88 GB, 27.61
  Подумаем логически... Как при продолжительности более 5 часов размер видео-файла может быть 1,4 GB!?
  Видимо битрейтом 1000 кб/с здесь и не пахнет
  Когда почти всегда нормальный фильм продолжительностью полтора часа весит от 700 - 1400мб
  Я так понял качество изображения, мягко говоря, не очень.
  И даже если бы я был бы фаном этой передачи и мне было плевать на качество, я все равно бы не скачал бы этот релиз - никого нет на раздаче.

  короче халтура это какая-то...(((
 7. 7
  Не в сети Skrunja - Super User (2012-11-08 17:17:13) upload 100.53 GB, download 5.22 GB, 19.27
  Пожалуйста, выложите  Тайный код украинского флага.
Всего 17 на 2 страницах по 10 на каждой странице.

vkontakte Last.fm Twitter Одноклассники P.S.Lan
reklama
Загрузка...